Pendik Ortodontist - 07den 70e Diş Kliniği, Ortodonti

Pendik Ortodontist

1969 yılında Diş Hekimi Kadir Aydın ÖZTOSUN önderliğinde kurulan, 2000 yılında da Ortodontist Dr. Ali Gürkan ÖZTOSUN katılımı ile günümüze kadar gelen Pendik 07-70 Diş Kliniğimizde, genel diş tedavileri ile birlikte uzmanlık gerektiren tedaviler de uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.  

Pendik Ortodontist Dr. Ali Gürkan Öztosun konusunda uzman hekim olarak, Pendik Ortodonti Tedavisinde tanınan bir hekim olarak 07-70 Diş Kliniğimizde hizmetlerine devam etmektedir.

Pendik Diş Kliniği hizmeti veren kliniğimizde Pendik Ortodonti hizmetinin yanı sıra tüm genel diş tedavisi hizmetleri de verilmektedir. Pendik Ortodonti tedavisi her yaştan hastalarımız için verilmekte olup, Pendik Ortodontist uzman hekimlerimiz, tedaviniz hakkında muayene sonrası sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Pendik Ortodontist seçimi, siz hastalarımız için çok büyük önem arz etmektedir. Pendik Ortodonti Tedavisi yanlış yapıldığında hastalarımız için daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple kliniğimizde sizlere hizmet veren Pendik Ortodontist doktorlarımız konularında uzman olarak çalışmaktadır.

 

 

Özel Pendik Diş Hastaneleri arasında en çok tercih edilen 07-70 Pendik Diş Kliğini miz tüm tecrübesi ile yanınızdadır.

Pendik Ortodonti Tedavisi için doğru Pendik Ortodontist hekimlerimizden randevu almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Tedavi öncesi tüm sorularınızı Pendik Ortodontist hekimlerimize danışabilirsiniz.