İlkelerimiz (Hedefimiz) - 07den 70e Diş Kliniği, Ortodonti

İlkelerimiz (Hedefimiz)


Çıkış noktamız 07’ den 70’ e Diş kliniği ekibi olarak en küçüğünden, en büyüğüne ailenizin tüm fertlerine dişhekimliğinin tüm branşlarında en iyi hizmeti verebilmektir.

Bu hizmeti verirken 21. yüzyıldaki baş döndürücü bilimsel gelişmeleri Diş Hekimliğinin her branşta takip edip, Doktor – Hekim –Personel bazında gelişmeleri takip etmenin yanında, çağımızın gerektirdiği alet ve ekipmanları kullanarak güncel diş hekimliği tedavi yöntemlerini en üst seviyede sunmayı hedeflemekteyiz.

Diş Kliniğimiz ağız ve diş sağlığını kapsayan tüm alanlarda uzman ve güler yüzlü doktor ve asistanları ile diş hekimliği hizmeti vermektedir. Özellikle çocuk hastalarımıza sıcak yaklaşımlar ve psikolojik anlamda verilen destekler ile çocuklarımızın , küçük yaşlardan itibaren gelen diş hekimi fobisini yenmesine, sağlıklı bir ağız ve diş yapısına kavuşmasını temin etmekte asli görevlerimiz arasındadır.

Hastalarımızın sağlığı ve memnuniyeti bizim için en ön sırada olup, hasta haklarına saygı çerçevesinde hareket etmeyi prensip edindik.